Hakkımızda

1989 yılında, Akdeniz üniversitesi inşaat bölümünden mezun olduktan sonra bir süre inşaat işleriyle uğraştım. Isparta ve ilçelerinde düğün arabası süslemeleri , düğün orgaizasyonları konusunda çiçekçilik sektöründe aranan isim olduk.

1993 yılında ise çiçekçilik sektörüne kendi adıma "Gültekin Çiçekçilik" adı altında iş yerimi açtım. Severek yaptığım çiçekçilik ve organizasyon sektörüne katkılarda bulunduğumu düşünüyorum. Daha sonra düğün organizasyonu , kına organizasyonu , sünnet organizasyonu ve çiçekçiliği birleştirerek çalışma alanımızı biraz daha genişlettik.

Eğirdir'de , aksuda , sütcülerde , uluborluda , senirkentte ve Isparta'nın hemen hemen tüm ilçelerinde çiçekçilik ve düğün organizasyonu çıtasını yükselttiğimize inanıyorum.

Şöyle ki; çiçekçiliğe başladığım 25 yıldan beri her hafta Antalya çiçek mezatının müdavimiyim. Antalyadaki çiçekçilerde hangi çiçek çeşitleri var ise bizde de aynı çiçek çeşitleri mevcuttr. Gültekin Çiçekçilik'in en iddalı olduğu alanlar saksı çiçekleri(orkide , yucca , spati , difembahya , antoryum , şeflera , sardunya vb.) kesme çiçekte ise (karanfil , gül , papatya ,cipso , şebboy , gerbera , fujer , hüsnü yusuf , glayor , tagates , orkide , lilyum , kazablanka , iris , lisyantus vb.) En kaliteli ve en uygun çiçekleri 25 yıldır halkımıza sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Gültekin Çiçekçilik olarak INTERFLORA (uluslararası çiçekçilik), çiçek filosu üyeliğimiz mevcuttur. Ayrıca çiçeksepeti üyeliğimizde yakın zamanda aktif hale gelecektir.

Buna mukabil her yıl yapılan çiçekçilik seminerleri ve çiçekçilikte yapılan yeni gelişmelerin takipçisiyiz. Çiçekçilik ve organizasyonculuğun en büyük düşmanı kendini güncelleyememektir. Bundan dolayı çiçekçilik ve organizasyon için yapılan bütün seminer ve kursların en yakın takipçisiyiz. Bundan sonrada siz çiçek sever müşterilerimize çiçekçilik alanında daha iyi hizmet verebilmek için Gültekin Çiçekçilik ailesi olarak bu alanda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Tüm müşterilerimize ve çiçekçilik camiasında Gültekin Çiçekçilik ailesi olarak saygı ve sevgilerimizi sunarız.

"Gültekin Çiçekçilik Ailesi"